Czy warto kupować dzbanek filtrujący?

Czy dzbanki Dafi można myć w zmywarce?
Maj 19, 2018
Dzbanki filtrujące – czy to naprawdę działa?
Maj 20, 2018
Pokaż wszystkie

Czy warto kupować dzbanek filtrujący?

Zawsze, gdy zadajemy sobie pytanie: czy warto? – na myśl, jako pierwsza przychodzi nam oszczędność. Jednak, jeszcze ważniejsze kryterium to wpływ danego produktu na nasze zdrowie. Na szczęście, w przypadku dzbanków filtrujących Dafi, nie musimy wybierać. Dzbanek filtrujący do wody to oszczędność i zdrowie w jednym.

Filtrowana woda to zdecydowanie lepszy smak

Na smak wody mają wpływ zarówno zawarte w niej minerały, jak i chlor dodawany celem pozbycia się szkodliwych drobnoustrojów. Woda, która dociera do naszych domostw płynie przez kilometry rur, w których oczywiście gromadzą się różne zabrudzenia, rdza oraz osad. Te mikrocząsteczki również wpływają na walory smakowe i zapachowe wody. Wodociągi zapewniają stuprocentowe bezpieczeństwo i dają gwarancję absolutnej zdatności do spożycia. Jednak często doznania zapachowe i smakowe pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego, idealnym rozwiązaniem są dzbanki filtrujące Dafi. Szeroka gama dzbanków marki Dafi sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Firma oferuje aż 9 różnych rodzajów dzbanków filtrujących, które różnią się pojemnością, materiałem wykonania, kolorem oraz funkcjonalnością. Do każdego z nich można dopasować jeden z pasujących filtrów Dafi. Dzięki dzbankom filtrującym otrzymujemy wodę smaczną, zdrową, a także pozbawioną nieprzyjemnych chemicznych zapachów. Filtry stosowane w dzbankach Dafi gwarantują też miękkość wody i zmniejszenie ryzyka powstawania osadów w sprzętach AGD i naczyniach, do których wlewamy wodę.

Dzbanek Dafi – rozwiązanie zdrowe i ekonomiczne

Poza oczywistymi walorami zapachowymi, smakowymi i zdrowotnymi filtrowanej wody, dzbanki Dafi to oszczędność. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania możemy całkowicie zrezygnować z kupowania butelkowanej wody, a to nierzadko wydatek rzędu 200-300 złotych miesięcznie. Koszt ten rośnie w dużych rodzinach i w okresie wiosenno–letnim, a zwłaszcza w upały. Tymczasem koszt wody z kranu bywa kilkukrotnie niższy od wody butelkowanej. Dzbanki Dafi ze specjalistycznymi filtrami nie pozbawiają wody kranowej, minerałów, a niektóre z nich dodatkowo ją wzbogacają. Korzystając z filtrów i dzbanków Dafi otrzymujemy zdrową i pyszną wodę, a także generujemy znaczącą oszczędność.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Ok